Regjistrimi i Zaev, reagon analisti politik
Analisti politik Arsim Zekolli ka reaguar lidhur me bisedat e ish kryeministrit Zoran Zaev ku ai flet jo mirë për shqiptarët.

Me këtë rast analisti dhe njohësi i rrethanave politike në Maqedoni ka thënë se meqenëse e kam njohur për një kohë të gjatë se si Zaev i konsideron shqiptarët , kam pritur një kohë të gjatë për ta shkruar këtë duke iu drejtuar kreut të LSDM-së se ai është një i tillë që e urren të vetin dhe si mund të respektojë të tjerët.

Ndryshe sot ka patur edhe reagime të tjera për audion ku shfaqet Zaev me një person tjetër të panjohur.

Shtuar më 10/07/2020, ora 22:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori