Reagon LSDM: A votoi sot Gruevski!?
Vlatko Gjorvec gjatë ditës së sotme duhej të jepte përgjigje se si është pasuruar dhe se si bashkëshortja e tij ka fshehur 1.200 euro të ardhura mujore duke mos i deklaruar.

“Ai është pafytyrë dhe gënjeshtar si dhe një nga politikanët më të korruptuar”, thuhet në reagimin e lëshuar nga ana e LSDM-së përkundër konferencës që Gjorcev e ka pasur në lidhje me atë se i kanë bërë thirrje Zaevit të tërheq amnistinë ose të jap dorëheqje, shkruan Zhurnal.

Duke pasur parasysh zgjedhjet e betonuara të cilat shefi i tij i paralajmëroi më 5 qershor sot opinioni priste që të shihnin daljen e votuesve në zgjedhje deri në ora 13. A ka votuar sot Gruevski!?, kështu pyesin nga LSDM./Albeu.com/
Shtuar më 05/06/2016, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori