Re të dendura mbulojnë qiellin e Shkupit
Qielli i qytetit të Shkupit në këto momente është nxirë.

Ndërsa, në disa qytete të Kosovës ka patur reshjedenduara shiu, duket se edhe Shkupi "nuk ka shpëtuar nga moti me reshje dhe me re të dendura"./albeu.com/

Shtuar më 06/08/2014, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori