Rasti "Kumanova", fjalët përfundimtare e të akuzuarve dhe palës mbrojtëse (VIDEO)
Pëlqej
Gjatë seancës së sotme gjyqësore për rastin e Kumanovës, avokati Asmir Alispahiç ka shprehur edhe njëherë qëndrimin se klientët e tij Irfan Lutfiu dhe Fazli Osmani janë të pafajshëm.

“Ata janë civil dhe nuk kanë kurfarë lidhje me të akuzuarit e tjerë”, deklaroi Asmir Alispahiç.
Shtuar më 20/09/2017, ora 14:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori