Ramadani: E rëndë të kesh demokraci nga kriminel që udhëheqin shtetin
Ismet Ramadani
Ish politikani dhe analisti politik Ismet Ramadani gjatë ditës së djeshme i është bashkuar tribunës së “Revolucionit Laraman”, para qeverisë ku kanë folur për gjendjen politike në Maqedoni, njofton Telegrafi.

Ramadani para qeverisë dhe të pranishmëve është shprehur: ”Në vitet e 90-ta unë dhe kolegët e mi menduam se e kemi demokracinë në dorë por tani e shohim se është e rëndë të kesh demokraci në dorë nga këta kriminel që udhëheqin shtetin” ./Albeu.com/
Shtuar më 18/05/2016, ora 09:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori