Rama, vizitë dyditore në Maqedoni
Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama nis të martën një vizitë dyditoreMaqedoni.

Burime diplomatike pranë MPJ-së, informojnë se Rama do të ketë takime me krerët shtetërorë, si dhe me liderët e partive shqiptare.

Kjo është vizita e parë në Maqedoni e z. Rama në cilësinë e kryeministrit. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2013, ora 15:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori