Qeveria, kryesia e BDI-së mblidhet sot në Reçicë
Kryesia e BDI-së pritet të mblidhet sot në Reçicë të Vogël për të diskutuar mbi zhvillimet e fundit në politikë, situatë e cila është vështirësuar edhe më tej.

Kujtojmë se dje, kreu i kësaj partie, Ali Ahmeti, tha se është e nevojshme sa më shpejtë që të formohet qeveria pasi që sipas tij, "Ukraina nuk është larg"

Ivanov tha se me Platformën e shqiptarëve, Maqedonia është shantazhuar dhe është peng i platformës së shtetit të huaj. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2017, ora 10:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori