QEVERIA E RE / Nevzat Bejta dhe Ixhet Mexhiti arrijnë në selinë e BDI-së (VIDEO)
Pritet të mbahet në orën 14:00 mbledhja e radhës e BDI-së, ku ptitet të diskutohet dhe të vendoset se me cilën parti do të hyjë në koalicion Bashkimi Demokratik për Integrim.

Ndërkohë, sapo kanë nisur të mblidhet edhe kryesia e BDI-së në selinë në Reçicë të Vogël, ndërsa të parët të cilët kanë arritur në seli janë nënkryetarët Nevzat Bejta dhe Ixhet Mexhiti, raporton "TetovaSot".

Sot pritet edhe vendimi përfundimtar nga BDI-ja se për cilin nga pesë opsionet e mundshme do të vendos kryesia e kësaj partie. /albeu.com/


Shtuar më 29/01/2017, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori