Qeshni me lot nga kjo video e Ramës me Thaçin, WTF (VIDEO)


Një video, protagonistë e së cilës janë Hashim Thaçi dhe Edi Rama, po shpërndahet me të madhe në rrjete sociale.

Video të ndryshme të Thaçit dhe Ramës janë bashkuar në një video të vetme, duke nxjerrë kështu një rezultat qesharak.

Videoja nisë me Thaçin duke folur anglisht disa vite më parë dhe më pas vazhdon me ndërhyrjet e Ramës


Shtuar më 27/11/2018, ora 18:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori