Qentë endacakë sulmojnë vajzën 13-vjeçare
Qentë endacakë kanë sulmuar një vajzë 13-vjeçare">13-vjeçare dhe babanë e saj. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:30, në parkun në Karposh.

Vajza pësoi lëndime më të rënda trupore, ndërsa babai i saj, i cili u përpoq të hiqte qenin, pësoi lëndime trupore më të lehta. Të lënduarve iu dha ndihmë mjekësore në Klinikën “Nëna Tereze”. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2018, ora 16:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori