Qëllohet me thikë 22-vjeçari nga Tetova
Në rrugën "Lenin" të Tetovës, 22-vjeçari me iniciale M.SH është qëlluar 5 herë me thikë nga një 36-vjeçar.

Për shkak të plagëve që ka marrë në trup, djaloshi është dërguar për në Spitalin e Shkupit.

Autori i këtij krimi është paraqitur vetë në komisariatin e policisë.

Policia ka nisur menjëherë të procedojë rastin si dhe kanë nisur hetimet për këtë ngjarje. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori