Publikohet videoja e parë nga stacioni policor në Goshincë (VIDEO)
Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë ka publikuar sot një video me disa pamje filmike nga stacioni policor në fshatin Goshincë të Likovës, ku dy ditë më parë u njoftua për një sulm ndaj këtij stacioni nga persona të veshur me uniformën e Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare.

Videoja është bërë nga policia, ndërsa shihen shihen arka armësh, një nga të cilëve është lënë bosh.

video duken edhe disa celular të thyer,për të konfirmuar deklaratat e mëparshme të MPB se grupi i armatosur u kishte marrë dhe më pas u kishte thyer celularët katër policëve në detyrë në këtë stacion.

Shikoni më sipër videon. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2015, ora 22:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori