PSP bën gati padinë për mercedesin e famshëm
Blerja e mercedesit qeveritarë është një nga paditë që po përgatitet nga Prokuroria speciale ndërkohë që kjo padi pritet të dalë nën emrin 'Tanku' ndërisa në gjykatë do të procesohet deri në fund të muajit.

Dy zyrtarë të ish qeverisë Gruevski janë të dyshuar dhe po hetohen lidhur me keqpërdorimin e detyrës zyrtare dhe procedurave mbi blerjen e mercedesit ndërkohë që nga PSP bëjnë të ditur se për rastin po mbledhin të dhëna dhe janë në fazën përfundimtare./albeu.com/
Shtuar më 13/06/2017, ora 09:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori