Pse u takuan Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi?
Televizioni maqedonas "Kanal 5" ka transmetuar një kronikë, ku thuhet se Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi kanë realizuar një takim.

Qëllimi i këtij takimi ka qenë që të luftohen partitë e treta.

Për këto pretendime, televizioni në fjalë bazohet në informacione që thotë se i ka siguruar nga burime partiake brenda PDSH-së dhe BDI-së.

Të pyetur lidhur me këtë takim , zyrtarë të PDSH-së kanë thënë se nuk ka ndodhur një takim mes liderit të PDSH-së dhe të BDI-së dhe aq më pak të jenë luftuar partitë e treta./dionis xhafa albeu.com/
Shtuar më 29/10/2014, ora 09:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori