Protesta kundër vizitës së Kociasit në Shkup
Pëlqej
Gjatë ditës një grup qytetarësh protestuan para Ministrisë së Jashtme dhe Qeverisë kundër vizitës së shefit të diplomacisë greke Kocijas në Shkup.

Ata kërkuan edhe ndërprerjen e bisedimeve për emrin. Protestuesit kanë vazhduar marshin edhe para hotelit ku qëndron Kocias. Nesër në orë 09:00 janë paralajmëruar protesta të tjera gjithmonë Ministrisë së Jashtme. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2018, ora 20:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori