Prokurorja Fetai tërheq vëmendjen e mediave me veshjen e saj (FOTO LAJM)

Prokurorja Fatime Fetai sot doli nga Gjykata Themelore Shkup 1. Ajo më tepër e tërhoqi vëmendjen e mediumeve me stilin e veshjes, se sa me rastin për të cilin ka qenë në gjykatë, shkruan Gazeta Lajm.

Me kombinim të zi elegant, dhe take të holla, prokurorja speciale doli nga gjykata themelore Shkup 1.

Prokurorja Fetai tërheq vëmendjen e mediave me veshjen e saj
Shtuar më 14/09/2017, ora 15:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori