Prokuroria e konfirmon: Babë e bir u vetëvarën
Zbardhet dielame e vrasjes së dyfishtë babë e bir në Tetovë një ditë më parë.

Prokuroria ka konfirmuar se nuk bëhet fjalë për vrasje, por vetëvrasje.

Fillimisht ka qenë i riu, rreth të 30-tave që ka varur veten, për shkak edhe të problemeve psiqike që ai kishte.

Sipas burimeve të prokurorisë, kur prindi i tij ka parë fëmijën të vetëvarur, nuk ka mundur të përballojë dhimbjen dhe i ka dhënë fund jetës, gjithashtu duke u varur.

Prindi 58-vjeç kishte dalë në pension vetëm para pak kohësh, për shkak se vuante nga Parkinsoni.

Ai kishte dalë në pension edhe për t'u kujdesur për djalin, që vuante nga sëmundja e rëndë psiqike./albeu.com/
Shtuar më 03/08/2014, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori