Prishet një shtëpi në lagjen e Trimave, banorët akuzojnë për prapavijë politike

Sot në mengjes policia e Kumanoves me urdher te inspektoriatit të Komunës ka marrë një aksion për prishjen e një shtëpie në lagjen e Trimave në Kumanovë.

Ky gjest ka revoltuar banorët e shumte, të cilët kanë tentuar te ndalojnë policinë.

Shumë prej tyre u shprehën se ky veprim ka prapavijë politike dhe se LSDM fshihet pas saj, për të vënë në presion votuesit shqiptarë. /albeu.com/

Shtuar më 03/10/2017, ora 11:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori