Prifti maqedonas mori pjesë në sulmin ndaj Zijadin Selës (VIDEO)
Rrjetet soiale kanë shkruar sot se në sulmin në Kuvend dhe sidomos për sulmin ndaj Zijadin Selës, ka marrë pjesë edhe një prift maqedonas, shkruan portali "monitor.mk".

Sipas portalit, thuhet s nga ky prift janë nxitur edhe dhunuesit e tjerë.

Ndërkohë, deri më tani Ministria e Punëve të Brendshme ka arrestuar disa persona të dyshuar, por mendohet se ka edhe persona të tjerë, përvec babë e bir nga Shkupi që vetmit që janë të paraburgosur me akuzën për tentativë për vrasje. /albeu.com/

Shtuar më 12/05/2017, ora 08:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori