Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Prifti le mënjanë lutjet, bën thirrje për luftë në Maqedoni (VIDEO)
Pëlqej
Prifti Stevan Zdravevski ka deklaruar se do të luftojë me gjitha format për të ruajtur emrin Maqedoni në protestën e mbrëmshme para Kuvendit.

“Ne nga kisha me lutje, por nëse duhet do të marrim edhe armë në dorë dhe nuk do rrimë duarkryq. Do ta mbrojmë atë që është e jona, që e kemi trashëguar nga të parët tanë që duam t'ja lëmë gjeneratave tona”, ka thënë ai.


Shtuar më 14/06/2018, ora 14:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori