Përfundon takimi i fundit midis Gruevskit dhe Ivanovit
Ka përfunduar takimi i Presidentit Gjorge Ivanov me kryetarin e VMRO-DPNE-së, Nikolla Gruevski.

Ky ishte takimi i fundit i presidentit Ivanov me liderët e partive politike në Maqedoni, me të cilët ka diskutuar se kujt do t’i kalohet mandati.

Më parë, Ivanov u takua me udhëheqësit e BESA, Aleancës për Shqiptarët, BDI dhe LSDM-në.

Pritet që pas takimit të fundit me Gruevskint, Ivanovi të mbajë konferencë për shtyp. /albeu.com/
Shtuar më 01/02/2017, ora 19:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori