Presidenti Nishani viziton vendet e shenjta Islame në Qabe dhe Medine (FOTO LAJM)

Pëlqej
Presidenti i Republikës Bujar Nishani ndodhet në Arabinë Sauditë për një vizitë disa ditore atje, ndërkohë që ka vizituar edhe vendin e shenjtë të myslimanëve, Mekën.

Nishani është shoqëruar në Qabe po ashtu edhe në xhaminë e Profetit Muhamed ne Medine nga autoritetet saudite.

Fotot e mësipërme janë nga vizita e tij në Qabe. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 22:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori