Presidenti Ivanov hesht për ngjarjen në Gushincë
VMRO-DPMNE heshti, BDI u mjaftua me një komunikatë për shtyp, ndërsa presidenti i Republikës Gjorgje Ivanov nuk iu përgjigj pyetjes së "Deutche Welle", nëse do të mblidhet Këshillit Nacional i Sigurimit pas ngjarjeve në pikën policore në Goshincë.


Analistët politikë dhe ekspertët e sigurisë në vend i druhen faktit se, këto incidente mund që të thellojnë akoma më shumë krizën politike në vend. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2015, ora 16:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori