Posta e Maqedonisë vidhet si nëpër filma
Posta e Maqedonisë është vjedhur nga disa hajdutë.

Këta hajdutë nuk kanë mundur të ikin dhe janë zënë nga policia në vendin e ngjarjes, shkruan Press24.com.

Personat e zënë në flagrancë duke vjedhur kishin harruar rrugës edhe nje qese me para.

Gjithashtu, është vënë re nga policia edhe një makinë, e cila kishte për synim ti ndihmonte hajdutët të ikin nga vendi i ngjarjes.

Policia ka njoftuar se në këtë muaj ka patur dy tentativa për ta vjedhur këtë postë. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 11:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori