Policia maqedonase në aksion, kapin 301 shkelje për mosmbajtje të maskës
Gjatë njëzet e katër orëve të kaluara në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut lidhur me masën e mosmbajtjes së mbrojtjes personale të fytyrës janë regjistruar 301 shkelje.

Ministria e PunëveBrendshme u bën apel qytetarëve t’i respektojnë masat dhe protokollet e sjellja nga Qeveria me qëllim të përballjes me Covid-19.
Shtuar më 20/07/2020, ora 12:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori