Policia lëviz me Hummer-in e Bajrush Sejdiut
Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar të marrë në pronësi veturën "Hummer" të biznesmenit nga Kumanova, Bajrush Sejdiu, shkruan "Zhurnal".

Policia tashmë ka vënë në përdorim një "Hummer" tjetër të konfiskuar, të cilin do ta përdorin forcat speciale të policisë maqedonase, "Alfa".

Hummer-i ishte konfiskuar bashkë me pasuri të tjera, gjatë aksionit për arrestimin e biznesmenit Sejdiu, i cili tashmë po vuan dënimin me burg prej 12 vitesh për veprat "pastrim parash dhe keqpërdorim detyre". /albeu.com/.
Shtuar më 07/06/2012, ora 16:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori