Policia e Kosovës i kërkon dy hajdutët ndërsa ata dalin live në Facebook (VIDEO)
Kastriot Shala dhe Leutrim Latifi janë dy personat që po kërkohen qe më shumë se dy muaj nga Policia e Kosovë, pasi të njëjtit ishin shpallur publikisht në kërkim për raste të grabitjeve të armatosura.

Shala dhe Latifi janë paraqitur LIVE në Facebook ku tallen me autoritetet e drejtësisë kosovare. Ata tregojnë se aktualisht gjenden në Barcelonë të Spanjës. “Le t’na qesin çdo ditë në fotografi se këtu s’po të kthejshin. A të ka marrë malli me pa sheshin “Nëna Terezë”, kqyre bab’…”, thotë Shala.

video, ata shihen teksa mburren se kanë goxha ‘lekë’ me vete. “Kem pare sadush… Po shëtisim midis spanije me shofer. Problem e kanë me na qit në kokërr të shpinës. Sa të kemi pare, problem është me na rrzu”, thonë ata. Më poshtë, pamjet e plota


Shtuar më 04/01/2019, ora 08:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori