Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
Policia arreston Driton Feratin, kërkohej pas incidentit në Reçicë të Vogël
Policia ka bërë të mundur arrestimin e Driton Feratit, i cili gjurmohej në lidhje me incidentin në Recicën e Vogël, ku një person ngeli i vdekur, ndërsa dy janë lënduar.

Ashtu siç thuhet nga policia, Ferati ndodhet i arrestuar në burgun hetues në Shuto Orizari.

Feratit iu është caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditëve, si dhe 11 personave tjerë. Kundër të gjithëve janë ngritur padi penale për veprën vrasje, tentim për vrasje dhe bashkëpjesëmarrje. /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2018, ora 17:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori