Policia aksion të madh në Shkup, ja kë arrestoi
Policia ka ndërmarrë dje pasdite një aksion të madh në fshatin Gërçec të Shkupit.

Në këtë aksion, u arrestua një person shumë i kërkuar nga ana e forcave policore dhe një bashkëpunëtor i tij.

Bëhet fjalë për Arsllan Pordën, i cili është dënuar nga një gjykatë e një vendi të Evropës me 14 vjet burg.

Ai është akuzuar për vjedhje, plaçkitje, si dhe tregti me drogë. /albeu.com/


Shtuar më 15/08/2014, ora 09:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori