Po mbyllet numërimi në Vrapçisht, ky është rezultati i deritanishëm
Janë numëruar 84 për qind e kutive të votimit në Vrapçisht dhe sipas të dhënave të siguruara nga Albeu.com, rezultati i deritanishëm në këtë komunë është ky:

Gajur Rushiti - BDI, 36.24 për qind;
Isen Shabani - ASH, 25.73 për qind;
Erdal Ahmedi - DTP, 18.32 për qind. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2017, ora 01:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori