Plas me armë në dasëm, deputeti shqiptar në Maqedoni plagos të birin dhe një tjetër
Një deputet i partisë Bashkimi Demokratik për Integrim, BDI, nga Tetova ka plagosur djalin e tij dhe një person tjetër.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një dasmë dhe thuhet se ka ndodhur aksidentalisht

Informacioni ende nuk është konfirmuar zyrtarisht nga policia e Tetovës.


Shtuar më 31/07/2019, ora 11:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori