Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
Plas birra në rrugët e Manastirit, ja çfarë ka ndodhur
Një kamion i ngarkuar me birra pësoi aksident dhe për pasojë nga rimorkioja u derdhën dhe u thyen një sasi e madhe e shisheve të qelqta të mbushura me birrë.

Ky incident është marrë me shaka nga qytetarët e Maqedonisë të cilët me shaka komentojnë se ndërsa pritet që në vend të rrjedhë mjaltë dhe qumësht, në Manastir po rrjedh birrë nëpër rrugë. /albeu.com/


Shtuar më 01/07/2017, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori