Plaçkitje e rëndë në Gostivar
Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Vrapçishtë të Gostivarit, ku mësohet se janë vjedhur afër 40 mijë euro.

Hajduti ka arritur të marrë nga një shtëpi saktësisht 30 mijë euro stoli në ar dhe 8.500 euro para.

Kjo plaçkitje ndodhi në shtëpinë e Z.Z, 67-vjeç, transmeton Lajm.

Ndërkohë, policia ka nisur hetimet për rastin. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori