Pesë turq plagosen në Manastir - Kërçovë
Pesë turistë nga Turqia janë plagosur sot si pasojë e një aksidenti të ndodhur në rrugën Manastir - Kërçovë.

Një autobuz me targa turke është plagosur me një kamion me targa të Maqedonisë, raporton INA.

Aksidenti ndodhi rreth orës 14.00 dhe të plagosur mbetën pesë turistët turqë, pasagjerë të autobuzit.

Aksidenti ndodhi më saktësisht pranë fshatit Zhvan pranë Manastirit./albeu.com/
Shtuar më 07/09/2014, ora 14:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori