Persona të armatosur grabisin një pikë karburanti në në Haraçinë të Shkupit
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Haraçinë të Shkupit rreth orës 17.50, në një pikë karburanti ku disa persona të maskuar dhe të pajisur më armë, duke marrë qarkullimin ditor, njofton Portalb.

Policia informoi se hajdutët me maskë në fytyrë dhe me armë i kanë kërkuar punëtorit i cili ka qenë në ndërrim, paratë, dhe ka ikur duke marrë me vete 180.000 denarë nga kasa e pompës së benzinës.

Policia po heton më tej për zbardhjen e rastit. /albeu.com/

Shtuar më 21/02/2017, ora 19:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori