Përsëri tërmet në Ohër
Qendrat seizmologjike në Maqedoni sot përsëri kanë regjistruar tërmet në Ohrë me fuqi prej 2.2 shkallë sipas Rihterit.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Ohër dhe është ndjerë edhe në vendbanimet përreth. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori