"Përplasje" në BDI, Grubi komenton deklaratën e Ermira Mehmetit
Ermira Mehmeti ka shkruar një status, ku ndër të tjera përmend edhe "selfien" e famshme të Artan Grubit, duke ironizuar me atë foto.

Lidhur me këtë postim të Mehmetit, e cila ia dedikonte statusin kolegëvë te saj në BDI, ka reaguar edhe deputeti Grubi po në Facebook.

"Këto ditë, në mes të qindra mesazheve përkrahëse kundër fushatave të paskrupullta dhe jonjerëzore nga qarqe të ndryshme, dikush më tha që shqiptari ti fal të gjitha, përveç se suksesit. Ndërsa unë them që suksesi i Ermirës është edhe sukses i imi, siç është sukses edhe i të gjithë neve bashkarisht.Ra ky mort e u pamë", shkruan Grubi. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2014, ora 16:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori