Përplasen dy mjete në Tetovë, s'ka të lënduar

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Tetovë-Jazhincë, fatmirëisht pa persona të lënduar. Ngjara ka ndodhur në afërsi të fshatit Neproshten rreth orës 9:10, teksa dy automjete një veturë tip "opel vektra" dhe një furgon udhëtarësh, u përplasë me njëri-tjetrin.

Nga aksidenti janë regjistuar vetëm dëme materiale, ndërsa i dëmtuar lehtë ka mbetur vetëm drejtuesi i autoveturës.

Fatmirësisht nga furgoni i udhëtarëve nuk ka të lënduar.

Ndërkaq, policia e mbërritur në vendngjarje po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2015, ora 10:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori