Përmbytet Çairi (FOTO VIDEO)
E gjithë Maqedonia u përfshi nga një mot i paqëndrueshëm me shi dhe me bubullima.

Një nga lagjet, ku shiu dhe moti i keq patën pasoja më të mëdha ishte Çairi i Shkupit, transmeton Almakos.

Pemjet më poshtë janë filmuar pranë rrugës "Kosta Abrasheviç"./albeu.com/
Moti i keq ne Cair te Shkupit

Shtuar më 14/09/2014, ora 09:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori