Përkeqësohet moti
Moti sot në vend pritet të jetë i paqëndrueshëm dhe me vranësira.

Sinoptikanët kanë parashikuar se shiu do të jetë prezent në shumë zona të Maqedonisë.

Edhe Shkupi pritet të ketë mot të ngjashëm, ku pasditja pritet me vranësira e shi. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori