Përfundon takimi Gruevski - Zaev, s'ka marrëveshje
Përfundoi takimi mes dy liderëve të dy partive politike më të mëdha në Maqedoni, mes Nikola Gruevskit dhe Zoran Zaevit.

Ata s'kanë arritur dot marrëveshje për tejkalimin e krizës.

Marrëveshja nuk është arritur, për shkak se Gruevski nuk ka pranuar formimin e një qeverie teknike. /albeu.com/Shtuar më 24/06/2014, ora 15:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori