Pëllumb Vllashi kandidat i PDSH-së për Strugën?
Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) është në fazën e përfundimtare të konsultimeve me strukturat e saj që do të finalizojë me caktimin e kandidaturave për zgjedhjet lokale të 15 Tetorit.

Kandidat i PDSH-së për qytetin e Strugës siç mëson TetovaSot është afaristi i njohur nga Veleshta Pëllumb Vlashi.

Ai rrjedh nga një familje e njohur veleshtare që gëzon autoritet të madh në Strugë dhe me gjërë.
Shtuar më 30/08/2017, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori