PDSH garon në Tearcë me Ruhan Iljazin
Partia Demokratike Shqiptare dega në Tearcë mbajti kuvendin e saj gjatë të cilit mori vendim në këto zgjedhje në këtë komune të garojë me Ruhan Iljazi, kurse znj.Fatmire Isaku do ta udhëheqë listën e këshilltarëve të PDSH-së për zgjedhjet lokale të 15 Tetorit.

Punimet e kuvendit i ndoqi Kryetari i partisë z.Menduh Thaçi, struktura partiake e degës si dhe mysafir të tjerë. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2017, ora 19:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori