PDSH do të garojë vetëm me listë këshilltarësh në komunën e Bërvenicës
Partia Demokratike Shqiptare, dega Bërvenicë në mbledhjen e mbajtur sonte vendosi që të përkrahë kandidatin e pavarur për kryetar të kësaj komune, Enver Pajaziti.

Këtë vendim dega e PDSH-së në Bërvenicë e miratoi për arsye të mos përqasjes së votës shqiptare në këtë komunë.

Në këtë mbledhje, PDSH gjithashtu përzgjodhi listën e saj të këshilltarëve me të cilët do të garojë në zgjedhjet e 15 Tetorit dhe për bartë së listës zgjodhi Arben Rufatin. /albeu.com/

Shtuar më 13/09/2017, ora 21:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori