Pasi penale kundër 3 personave për rrahjen e Todor Petrovit
Ministria e Brendshme ka ngritur padi penale kundër Bekir.A, Ejup.A dhe Besnik.E, të gjithë nga Shkupi, të cilët siç thuhet janë të dyshuar se kanë kryer vepër penale të dhunës.

Personat në fjalë thuhet se dyshohen se kanë dhunuar kryetarin e Kongresit Botëror Maqedonas iniciuesit të kryqit në Butel, Todor Petrov. /Albeu.com/Shtuar më 03/03/2016, ora 20:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori