Pasagjeri i 1 miliontë mbërrin sot në Shkup
Sot në Shkup, në aeroportin "Aleksandri i Madh" do të zbresë pasagjeri i një miliontë.

Me këtë rast në orën 12 ministri i Transportit dhe Lidhjeve Mile Janakievski do të mbaj konferencë për mediat pikërisht në aeroport./albeu.com/
Shtuar më 28/10/2014, ora 10:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori