Pas tërmetit uji ndërron ngjyrë në Shkup (VIDEO)
Pas tërmetit të tretë i cili ndodhi në orën 16:47 uji ka ndryshuar ngjyrë.

Në videon e më sipërme të publikuar nga “TetovaSot” duket qartë që si pasojë e lëkundjeve të forta, uji i pijshëm është përzierë me baltë duke marrë kështu një ngjyrë jo të zakonshme.

Pas tërmetit të mëngjesit në orën7:00 dhe atij në orën 15:10 minuta, në orën 16:47 minuta ka ndodhur edhe një tërmet në Shkup.

Tretë i tretë e ka pasur epiqendrën 2 kilometra larg Haraçinës dhe ka pasur fuqi prej 2.1 të shkallës Rihter.

Tërmeti i dytë ka qenë më i fuqishëm por ka qenë më thellë dhe ka shkaktuar dëme të mëdha, deri tani raportohet për të lënduar. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2016, ora 18:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori