Pas përleshjes, flet Xhaferi: Nuk ishte konflikt i rëndë
Pëlqej
Deputeti i BDI-së, ish-ministër i Mbrojtjes, Talat Xhaferi eshtë shprehur se nuk është sulmuar nga deputetët shqiptarë të PDSH-së.

Kështu shkruajnë mediumet maqedonase, që i kanë marrë atij një prononcim në korridoret e Parlamentit të Maqedonisë.

Ai ka thënë se BDI-ja është në koordinim të plotë lidhur me ngjarjen.

Nga ajo që kanë postuar mediat, ne perleshje eshte perfshire dhe deputeti Rexhail Ismaili. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori