Paralajmërohen protesta masive për të hënën
Aktivist të ‘Revolucionit Laraman’ ditën e djeshme kanë lyer me ngjyrë objektin e Qeverisë dhe Parlamentit në Shkup, duke protestuar në protesta të zakonshme për të kundërshtuar vendimet e presidentit Ivanov dhe për të larguar qeverinë aktuale.

Nga Revolucioni Laraman bëjnë me dije se nga e hëna do të publikojnë plan për dalje nga kriza. Ata nëpërmjet faqes së tyre zyrtare në Facebook kanë bërë thirrje edhe për protesta masive për të hënën./Albeu.com/
Shtuar më 05/06/2016, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori