Paradite diell - pasdite shi
Moti në të gjithë Maqedoninë sot pritet të jetë i mirë gjatë paradites, ndërsa pasdite pritet të ketë shi, reshje dhe në disa zona dhe bubullima.

Meteorologët kanë thënë se mund të bjerë shi dhe breshër në lokalitete të caktuara.

Temperaturat do të lëvizin nga 24 në 35 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinat e tij temperatura mesatare pritet të jetë 32 gradë celcius. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2014, ora 09:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori